English
Skip to main content
עו"ד יגאל דורון
ראש המשרד

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
Igal@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים
עו"ד יונית גוב
שותפה

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
Yonit@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים
עו"ד ג'ני רוזנברג
ליטיגציה אזרחית מסחרית

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
Jenny@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים
עו"ד לי בן משה
נדל"ן

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
Lee@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים
עו"ד שחר אלחייני
ליטיגציה אזרחית מסחרית

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
Shahar@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים
אלעד בן גבריאל
ליטיגציה אזרחית מסחרית

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
elad@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים
עו"ד מיכל כהן-מלכה
נדל"ן

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
לפרטים
עו"ד מיטל נעמן
ליטיגציה אזרחית מסחרית

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
meital@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים
חגית מזרחי
ליטיגציה ונדל׳׳ן

פרטי התקשרות

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
Hagit@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
לפרטים

טופס יצירת קשר

03-755-69-99טלפון:
03-755-69-98פקס:
office@di-law.co.ilדוא׳׳ל:
שד׳ שאול המלך 8, תל-אביבכתובת: